U18-as Fiú Országos Bajnokság alapszakasz – 6. mérkőzés

2021.11.20. 16:00

71-54 (19-10; 14-17; 16-12; 22-15)

Kiemelkedő teljesítmények:

Varga Ármin: 19 pont, 9 lepattanó

A múltheti remek játékunk után bizakodva érkeztünk meg Szegedre, ahol sajnos gyorsan be kellett látnom, hogy az a teljesítmény csak egy ritka alkalom volt. Megint kezdődött az egyénieskedés, a védekezésben nyújtott fegyelmezetlenség. Ellenfelünk csak az első negyed során 11 támadó lepattanót szedett, amely jól mutatja mennyire nem voltunk ma fejben ezen a mérkőzésen. Sajnos elvesztettük 8 perc után Ihring Szabolcsot is egy sérülés miatt, de ez volt az a mérkőzés, amit ha hétfőig játszunk, akkor sem nyerünk meg. Amikor végre behullott 1-1 hárompontosunk, extra kosarunk az ellenfél egy könnyű leindításból szerzett kosárral mindig válaszolni tudott. Kár ezért a mérkőzésért, mert saját magunkat vertük meg, de az erőltetett menetnek nincs vége, jövőhét pénteken Miskolcra látogatunk, ahol hasnló helyzetben leszünk, meglátjuk melyik arcát mutatja a csapat.