U16 kadet fiú – Hazai vereséget szenvedett kadet/B csapatunk

Kiss Lenke KA/B – Radobasket/A

50-78

(14-27,7-24,8-17,21-10)

Betegségek és sérülések miatt elég szűkös kerettel tudtunk kiállni, ami már megalapozta, hogy nehéz mérkőzésünk lesz, majd még inkább megnehezítettük a saját helyzetünket, hiszen a két legponterősebb játékosunk a második negyed közepére összegyűjtött 3-3 faltot.

A védekezésünk nagyon gyenge volt, sokszor lemaradtunk majd odavertünk egyet. (17 falt, 24 büntető az ellenfélnek)

A mérkőzés 26. percében Previák András beütötte a második sportszerűtlenjét, így ő el is tíltatta magát.

A 6 rádobott büntető kevés, de abból 5-öt pontra váltottunk (ellenfelünk 24/11), emellett bedobtunk 5 triplát.

Nagy Kristóf volt a legeredményesebb játékosunk a maga 18 pontjával, mellette Bene Brúnót és Vida Bálintot emelném ki, akik magukhoz képest kifejezetten stabilan tudtak a pályán szerepelni, ez engem is kellemes meglepetésként ért.