82-40 1. 16-10 2. 19-15 3. 27-4 4. 20-11
Jakab Petra 0 (-)
Kornhoffer Lili 0 (-)
Henglár Zita 0 (-)
Révész-Veres Panna (NLP)
A Pécs elleni második félidő minőségi játékát szerettem volna viszontlátni ma este. Tudtuk jól, mely játékosokra kell külön figyelmet szentelnünk, ezért a védekezésre ismételten külön felhívtam a figyelmet. Sajnos megint beragadtunk az elején, így gyorsan 9 pontos hátrányba kerülünk. Szerencsére egy időkérést követően tudtuk korrigálni hibáinkat, így feljöttünk 2 pontra, de aztán megint elvesztettük a kontrollt, és a szünetre ismét nagyobb előnyt adtunk a hazaiaknak (35-25). A felsőház első olyan mérkőzése volt a mai, ahol a félidőben még belátható közelségben voltunk, így reális esélyekkel fordulhattunk a harmadik negyedre. Azaz csak fordulhattunk volna. Vágó Panni az első percben lesérült (boka), majd a helyére becserélt Petra is kidőlt (comb). Mielőtt lendületet vehettünk volna, azelőtt főtt le teljesen a kávé, és a harmadik tíz percben gyakorlatilag atomjainkra estünk szét. Volt, aki a saját démonaival küzdött, miközben a cserepad leginkább egy kórházi folyosóra hasonlított. Ugyan voltak még felvillanásaink, de a vége megint egy kiábrándító vereség lett.
Nem lehet mindig győztesen elhagyni a pályát, de edzőként sokkal rosszabb volt ma (is) látni a fizikailag és lelkileg egyaránt meggyötört Csapatot. Ahogy nem lehet mindig győzni, úgy nem lehet mindig a toppon sem lenni, de valahogy most nagyon nem találjuk saját utunkat. Kicsit Az 50 első randi című film jut eszembe, ahol minden nap elölről kellett kezdeni a dolgokat. Nem fogunk máshogy cselekedni mi sem, dolgozunk tovább, és keressük nem csak az utunkat, hanem Önmagunkat is.